KOSMOS Tvorba hopkoulí set
Kód produktu: W052925
Slevová skupina: D
- Novinka
Tvorba hopkoulí set. Sada obsahuje formy a přísady na výrobu hopkoulí v podobě planet. Doporučený věk 8-12 let. Český návod ke stáhnutí v digitální podobě-QR kód na krabici a v návodu.
Podobné produkty
Popis produktu
Tvorba hopkoulí set. Sada obsahuje formy a přísady na výrobu hopkoulí v podobě planet. Doporučený věk 8-12 let. Český návod ke stáhnutí v digitální podobě-QR kód na krabici a v návodu.Parametry produktu
| Kód produktu | W052925 |
| Ean produktu | 4002051617172 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 13.2 cm |
| Šířka výrobku: | 21.2 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 22.0 cm |
| Šířka kartonu: | 14.3 cm |
| Výška kartonu: | 30.3 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.00953 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 5 |
| Země původu: | DE |

