Kouzelné zaplétací gumičky dvoubarevné, mix barev 300 ks + příslušenství
Kód produktu: W011589
Slevová skupina: A
Skvělá zábava pro volné chvíle. Vytvořte si šperk vskutku originální, který nebude mít nikdo jiný! Kouzelné zaplétací gumičky Balení obsahuje: ...
Podobné produkty
Popis produktu
Skvělá zábava pro volné chvíle. Vytvořte si šperk vskutku originální, který nebude mít nikdo jiný! Kouzelné zaplétací gumičky Balení obsahuje: 300 ks gumiček dvoubarevné - mix barev Součástí je háček na pletení + svorky k zakončeníParametry produktu
| Kód produktu | W011589 |
| Ean produktu | 8590331927340 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 13.6 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 66.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 44.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06400 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 720 |
| Země původu: | CN |

