Kreativní set diamond painting 15x20 cm MIX
Kód produktu: W019135
Slevová skupina: A
Kreativita diamond painting o velikosti 15x20 cm Mix motivů. Obsahuje: šablonu, diamanty + příslušenství. 12 různých motivů.
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativita diamond painting o velikosti 15x20 cm Mix motivů. Obsahuje: šablonu, diamanty + příslušenství. 12 různých motivů.Parametry produktu
| Kód produktu | W019135 |
| Ean produktu | 8590331940523 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 6.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 56.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 39.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07207 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

