Kreativní set 2v1 20x34 cm, omalovánky + nálepky
Kód produktu: W026511
Slevová skupina: A
Kreativní set 2v1 o velikosti 20x34 cm. Nálepky + část na vykreslení Mix motivů
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativní set 2v1 o velikosti 20x34 cm. Nálepky + část na vykreslení Mix motivůParametry produktu
| Kód produktu | W026511 |
| Ean produktu | 8590331956968 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 34.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 13.0 cm |
| Šířka kartonu: | 23.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.00897 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 300 |
| Země původu: | CN |

