Produkt byl přidán do oblíbených
Kreativní set malování podle čísel 30x30 cm MIX
Kód produktu: W035362
Slevová skupina: A
Kreativní set malování podle čísel. Velikost plátna 30x30 cm MIX. Uvnitř balení: 1x plátno, 1x sada barev, 3x štětec, návod. 10 různých obrázků: ...
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativní set malování podle čísel. Velikost plátna 30x30 cm MIX. Uvnitř balení: 1x plátno, 1x sada barev, 3x štětec, návod. 10 různých obrázků: pes, maják, lev, strom, drak, strom života, auto, hrad, pírka, měsícParametry produktu
| Kód produktu | W035362 |
| Ean produktu | 8590331977161 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 33.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 43.0 cm |
| Šířka kartonu: | 64.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.09632 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

