Kreativní stojánek se šperky
Kód produktu: W001261
Slevová skupina: B
Vytvoř si stojánek na šperky podle svých představ! Probuď v sobě kreativitu a udělej si cool doplněk tvého pokoje! Obsah balení: listy se ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vytvoř si stojánek na šperky podle svých představ! Probuď v sobě kreativitu a udělej si cool doplněk tvého pokoje! Obsah balení: listy se vzory stojan na šperky samolepky šperky barevný návod Doporučený věk: od 8 letParametry produktu
| Kód produktu | W001261 |
| Ean produktu | 8590331902149 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.5 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 31.4 cm |
| Šířka kartonu: | 61.3 cm |
| Výška kartonu: | 28.9 cm |
| Objem kartonu: | 0.05500 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

