Kreslící LCD tabulka zajíček 18,9x13,7 cm
Kód produktu: W057667
Slevová skupina: A
Kreslící LCD tabulka zajíček. Rozměry 18,9x13,7x1,2 cm. Přepínač ON/OFF (uzamčení) na zadní straně. Tlačítko (nos) pro vymazání nakresleného ...
Podobné produkty
Popis produktu
Kreslící LCD tabulka zajíček. Rozměry 18,9x13,7x1,2 cm. Přepínač ON/OFF (uzamčení) na zadní straně. Tlačítko (nos) pro vymazání nakresleného obsahu. 1xCR1220 (3V) baterie, součástí balení. Display box - 24 ks.Parametry produktu
| Kód produktu | W057667 |
| Ean produktu | 8590331048571 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 1xCR1220 (3V) |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka balení: | 28.0 cm |
| Šířka balení: | 16.6 cm |
| Výška balení: | 23.9 cm |
| Délka kartonu: | 52.5 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 49.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.07796 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

