Produkt byl přidán do oblíbených
Křeslo zahradní Krtek
Kód produktu: W170402
Slevová skupina: B
Židlička, na které můžeš sedět doma i na zahradě. Z kolekce s oblíbenými postavičkami Krtka a jeho kamarádů.
Podobné produkty
Popis produktu
Židlička, na které můžeš sedět doma i na zahradě. Z kolekce s oblíbenými postavičkami Krtka a jeho kamarádů.Parametry produktu
| Kód produktu | W170402 |
| Ean produktu | 8590331704026 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 60.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 62.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 51.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.12964 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 94017900 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 10 |
| Země původu: | CN |

