Krokodýl na natáhnutí 10 cm
Kód produktu: W000028
Slevová skupina: A
Krokodýl na natáhnutí. Délka 10,5 cm. Display box 12 ks. 6 variant - modrá, zelená, žlutá, oranžová, červená, fialová.
Podobné produkty
Popis produktu
Krokodýl na natáhnutí. Délka 10,5 cm. Display box 12 ks. 6 variant - modrá, zelená, žlutá, oranžová, červená, fialová.Parametry produktu
| Kód produktu | W000028 |
| Ean produktu | 8590331901463 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 23.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 10.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 27.0 cm |
| Šířka balení: | 6.0 cm |
| Výška balení: | 36.0 cm |
| Délka kartonu: | 85.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 68.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.22542 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 180 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

