Krtečkův stan
- Výprodej
Parádní skrýš pro děti, skvělé místo na hraní, to představuje dětský stan s motivem Krtečka. Stan se velmi jednoduše rozkládá, ze stran je ...
Podobné produkty
Popis produktu
Parádní skrýš pro děti, skvělé místo na hraní, to představuje dětský stan s motivem Krtečka.
Stan se velmi jednoduše rozkládá, ze stran je opatřen síťovinou a je tudíž prodyšný. Děti se v něm jistě pořádně vydovádí. Můžete jej využít jak na zahrad
Parametry produktu
| Kód produktu | W170406 |
| Ean produktu | 8590331704064 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3 |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 33.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 33.0 cm |
| Délka balení: | 32.0 cm |
| Šířka balení: | 24.0 cm |
| Výška balení: | 32.0 cm |
| Délka kartonu: | 34.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 44.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.05400 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

