Kruh hula hop velký 80cm
Kód produktu: W120024
Slevová skupina: C
Kruh Hula Hop - zábava pro volný čas! Dopřej si trochu pohybu a zacvič si! Nebo si dáš závod s kamarády, kdo udrží kruh nejdéle točit? Varianty: ...
Podobné produkty
Popis produktu
Kruh Hula Hop - zábava pro volný čas! Dopřej si trochu pohybu a zacvič si! Nebo si dáš závod s kamarády, kdo udrží kruh nejdéle točit? Varianty: zelený kruh modrý kruh červený kruh růžový kruh Velikost: 80 cmParametry produktu
| Kód produktu | W120024 |
| Ean produktu | 8590331213252 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 80.0 cm |
| Šířka výrobku: | 80.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka kartonu: | 80.0 cm |
| Šířka kartonu: | 80.0 cm |
| Výška kartonu: | 2.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95069190 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 10 |
| Země původu: | PL |

