Kuchyňské nádobí příborník Bioplastic
Kód produktu: W037751
Slevová skupina: A
- Výprodej
Kuchyňské nádobí příborník Bioplastic. Příborník, 4 vidličky, 4 nože, 4 lžíce, 4 lžičky.
Podobné produkty
Popis produktu
Kuchyňské nádobí příborník Bioplastic. Příborník, 4 vidličky, 4 nože, 4 lžíce, 4 lžičky.Parametry produktu
| Kód produktu | W037751 |
| Ean produktu | 8590331983575 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 19.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 11.8 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 72.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.09324 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

