Kuchyňský dřez s výbavou 40 cm - Český obal
Kód produktu: W007391
Slevová skupina: B
Po dobrém obědě zůstala hromada špinavého nádobí! Nevadí! Šup s ním do dřezu! Dopřej si chvilku odpočinku, umýt ho můžeš i později! Plastový ...
Podobné produkty
Popis produktu
Po dobrém obědě zůstala hromada špinavého nádobí! Nevadí! Šup s ním do dřezu! Dopřej si chvilku odpočinku, umýt ho můžeš i později! Plastový kuchyňský dřez má reálnou funkci tekoucí vody. Součástí je také kuchyňská výbava: 2x hrníček 3x talířek 2x šálek jar na nádobí příbory Doporučený věk: od 3 let Baterie 2xAA nejsou součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W007391 |
| Ean produktu | 8590331916948 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.1 kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.2 kg |
| Délka výrobku: | 40.0 cm |
| Šířka výrobku: | 28.0 cm |
| Výška výrobku: | 11.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 55.5 cm |
| Šířka kartonu: | 35.5 cm |
| Výška kartonu: | 42.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08275 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

