Kuličková dráha 66 ks
Kód produktu: W053850
Slevová skupina: C
"Sestav si svoji kuličkovou dráhu. Výrobek rozvíjí představivost. Díky této stavebnici můžeš stavět různé scény, trojrozměrné scény, hrát hry ...
Podobné produkty
Popis produktu
"Sestav si svoji kuličkovou dráhu. Výrobek rozvíjí představivost. Díky této stavebnici můžeš stavět různé scény, trojrozměrné scény, hrát hry (domino, která kulička bude první v cíli?), stavět cokoliv tě napadne. Objevte svět zábavy s touto rozsáhlou kuličkodráhou, která obsahuje 66 ks různých dílků! Tato kreativní stavebnice nabízí neomezené možnosti pro stavění kuličkových dráh, trojrozměrných scén a dalších fantastických struktur. Děti si mohou vytvářet vlastní závodní dráhy, experimentovat sParametry produktu
| Kód produktu | W053850 |
| Ean produktu | 8591945106893 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 79.0 cm |
| Šířka kartonu: | 54.0 cm |
| Výška kartonu: | 34.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030035 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 18 |
| Země původu: | CN |

