Kuličková dráha magnetická 74 ks
Kód produktu: W038398
Slevová skupina: A
Kuličková dráha magnetická set. Balení obsahuje 74 ks. Obsahuje magnetickou stavebnici s tunely na tvorbu kuličkové dráhy, nálepky, návod, kuličky.
Podobné produkty
Popis produktu
Kuličková dráha magnetická set. Balení obsahuje 74 ks. Obsahuje magnetickou stavebnici s tunely na tvorbu kuličkové dráhy, nálepky, návod, kuličky.Parametry produktu
| Kód produktu | W038398 |
| Ean produktu | 8590331988020 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 25.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 79.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.5 cm |
| Výška kartonu: | 51.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.13497 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

