Kůň jezdecké závody set s figurkou 12,5 cm
Kód produktu: W057959
Slevová skupina: A
- Novinka
Kůň jezdecké závody set s figurkou. Hnědý kůň, velikost 12,5 cm. Obsah balení - figurka jezdkyně 10 cm, pohár, helma, hřeben, kartáč, kyblík, překážka.
Podobné produkty
Popis produktu
Kůň jezdecké závody set s figurkou. Hnědý kůň, velikost 12,5 cm. Obsah balení - figurka jezdkyně 10 cm, pohár, helma, hřeben, kartáč, kyblík, překážka.Parametry produktu
| Kód produktu | W057959 |
| Ean produktu | 8590331046584 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 48.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.5 cm |
| Výška kartonu: | 38.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05636 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

