Mačkací kuře 10 cm
Kód produktu: W036778
Slevová skupina: A
- Výprodej
Mačkací kuře 10 cm. Rozměry 10x9 cm. 12 ks display box. Více barevných variant. 4 varianty: růžová, zelená, modrá, fialová
Podobné produkty
Popis produktu
Mačkací kuře 10 cm. Rozměry 10x9 cm. 12 ks display box. Více barevných variant. 4 varianty: růžová, zelená, modrá, fialováParametry produktu
| Kód produktu | W036778 |
| Ean produktu | 8590331979738 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Délka balení: | 22.5 cm |
| Šířka balení: | 20.0 cm |
| Výška balení: | 7.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 42.0 cm |
| Výška kartonu: | 44.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.15000 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

