Lampion 20 cm na baterie
Kód produktu: W885336
Slevová skupina: A
Dekorace na party, zahradní slavnost, oslavu narozenin nebo jen tak do dětského pokojíčku Lampion je papírová svítící ozdoba. Lampiony mohou být ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dekorace na party, zahradní slavnost, oslavu narozenin nebo jen tak do dětského pokojíčku Lampion je papírová svítící ozdoba. Lampiony mohou být různých tvarů, velikostí a konstrukcí. Fascinují děti už od nepaměti. Jejich světýlka zářící ve tmě hýří přes barevný obal všemi barvami a zaručeně oživí každý strašidelný průvod nebo rozzáří neobyčejnou oslavu. Vyberte si svůj lampion a udělejte z běžného večera kouzelný. Lampion svítí po vložení 2x AAA baterií, které nejsou součástí balení. Lampion má tvar koule a je vyroben z papíru. Lampion je bez hůlky. Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W885336 |
| Ean produktu | 8590331335855 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 27.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka kartonu: | 49.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 38.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07215 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 60 |
| Země původu: | CN |

