Lanko na korálky (silon) transparentní 0,3 mm, 55m, 6g
Kód produktu: W037030
Slevová skupina: A
Lanko na korálky (silon) transparentní 6g. Délka návinu 55 m, šířka 0,3 mm.
Podobné produkty
Popis produktu
Lanko na korálky (silon) transparentní 6g. Délka návinu 55 m, šířka 0,3 mm.Parametry produktu
| Kód produktu | W037030 |
| Ean produktu | 8590331980291 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 10 ks |
| Objem kartonu: | 0.12000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 10 |
| Balení velké: | 1000 |
| Země původu: | CN |

