43414 Lehátko mušle nafukovací 1.85m x 1.14m
Kód produktu: W010767
Slevová skupina: A
- Výprodej
Nafukovací lehátko ve tvaru mušle. Nemusíte lovit perly, staňte se jí Vy! Nafoukněte, pohodlně se usaďte a vychutnejte si letní den. Luxusní ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací lehátko ve tvaru mušle. Nemusíte lovit perly, staňte se jí Vy! Nafoukněte, pohodlně se usaďte a vychutnejte si letní den. Luxusní perleťová barva. Velikost 185 × 1,14cm. Vyrobeno z kvalitního vinylu o síle 0,30 mm.Parametry produktu
| Kód produktu | W010767 |
| Ean produktu | 6942138985191 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.2 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 38.5 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 31.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.03800 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

