Lepící páska 12mm x 10m průhledná / 12 ks
Kód produktu: W834502
Slevová skupina: A
Průhledná lepící páska Balení obsahuje 12 ks Šířka pásky: 12 mm, návin 10m
Podobné produkty
Popis produktu
Průhledná lepící páska Balení obsahuje 12 ks Šířka pásky: 12 mm, návin 10mParametry produktu
| Kód produktu | W834502 |
| Ean produktu | 8590331332052 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.8 kg |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 14.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.2 cm |
| Výška výrobku: | 4.2 cm |
| Délka kartonu: | 36.0 cm |
| Šířka kartonu: | 26.0 cm |
| Výška kartonu: | 31.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.02902 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39191019 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 100 |
| Země původu: | CN |

