Lepící páska 3 ks
Kód produktu: W887112
Slevová skupina: A
Průhledná lepící páska. Balení obsahuje 3 ks. Šířka pásky: 12 mm. Návin: 20 m
Podobné produkty
Popis produktu
Průhledná lepící páska. Balení obsahuje 3 ks. Šířka pásky: 12 mm. Návin: 20 mParametry produktu
| Kód produktu | W887112 |
| Ean produktu | 8590331272624 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 7.5 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka kartonu: | 41.5 cm |
| Šířka kartonu: | 21.0 cm |
| Výška kartonu: | 34.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.03007 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39191019 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

