Produkt byl přidán do oblíbených
Létající drak 61 x 114 cm
Kód produktu: W119209
Slevová skupina: A
Létající drak. Rozměr 61 x 114 cm. 2 varianty - černá, modrá.
Podobné produkty
Popis produktu
Létající drak. Rozměr 61 x 114 cm. 2 varianty - černá, modrá.Parametry produktu
| Kód produktu | W119209 |
| Ean produktu | 8590331192090 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 22.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Podzim |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 64.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka balení: | 2.0 cm |
| Šířka balení: | 10.0 cm |
| Výška balení: | 64.0 cm |
| Délka kartonu: | 66.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 53.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.13418 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 120 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

