Produkt byl přidán do oblíbených
Létající drak motýl 60 x 116 cm - Český obal
Kód produktu: W028591
Slevová skupina: A
- Výprodej
Létající drak motýl. Rozměry 60 x 116 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Létající drak motýl. Rozměry 60 x 116 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W028591 |
| Ean produktu | 8590331961658 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 29.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Podzim |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 65.5 cm |
| Šířka výrobku: | 8.5 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 68.0 cm |
| Šířka kartonu: | 46.0 cm |
| Výška kartonu: | 66.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.20645 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 240 |
| Balení velké: | 480 |
| Země původu: | CN |

