Lopatka velká 44 cm
Kód produktu: W550028
Slevová skupina: C
Plastová lopatka velká nesmí chybět žádnému malému pomocníkovi při práci na zahradě nebo při hře na písku! Varianty: modrá červená Velikost 44 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Plastová lopatka velká nesmí chybět žádnému malému pomocníkovi při práci na zahradě nebo při hře na písku! Varianty: modrá červená Velikost 44 cmParametry produktu
| Kód produktu | W550028 |
| Ean produktu | 8595018900494 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 4.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 43.0 cm |
| Délka kartonu: | 35.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06125 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 60 |
| Země původu: | CZ |

