Loutka klaun 27 cm
Kód produktu: W047591
Slevová skupina: A
Loutka klaun. Velikost 27 cm. Dřevo a textil. více variant
Podobné produkty
Popis produktu
Loutka klaun. Velikost 27 cm. Dřevo a textil. více variantParametry produktu
| Kód produktu | W047591 |
| Ean produktu | 8590331017522 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 27.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 56.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 55.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.12628 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030021 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 400 |
| Země původu: | CN |

