Lovení rybek 12cm
Kód produktu: W047594
Slevová skupina: A
Lovení rybek. Délku udice lze nastavit. Více barevných variant. Velikost 12cm
Podobné produkty
Popis produktu
Lovení rybek. Délku udice lze nastavit. Více barevných variant. Velikost 12cmParametry produktu
| Kód produktu | W047594 |
| Ean produktu | 8590331017553 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 21.5 cm |
| Šířka výrobku: | 16.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 35.0 cm |
| Šířka kartonu: | 86.0 cm |
| Výška kartonu: | 73.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.21973 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

