Luk se šípy 60 cm
Kód produktu: W025903
Slevová skupina: A
Luk se šípy. Velikost luku 60 cm. Součástí luk, 3 šípy, pouzdro.
Podobné produkty
Popis produktu
Luk se šípy. Velikost luku 60 cm. Součástí luk, 3 šípy, pouzdro.Parametry produktu
| Kód produktu | W025903 |
| Ean produktu | 8590331954377 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 63.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 66.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 65.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.16302 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030081 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

