Mačkací zvířátko 8 cm
Kód produktu: W033253
Slevová skupina: A
- Výprodej
Mačkací zvířátko. Velikost 8 cm. 12 ks display box. 4 varianty - kravička, žába, kachna, opice.
Podobné produkty
Popis produktu
Mačkací zvířátko. Velikost 8 cm. 12 ks display box. 4 varianty - kravička, žába, kachna, opice.Parametry produktu
| Kód produktu | W033253 |
| Ean produktu | 8590331972883 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 56.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.09240 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

