Magická hůlka 36 cm
Kód produktu: W880355
Slevová skupina: A
- Akce
Magická hůlka bude skvělým doplňkem na karneval nebo haloweenskou párty! Při zmáčknutí tlačítka na rukojeti začne hůlka vydávat kouzelné melodie a rozsvítí se!
Podobné produkty
Popis produktu
Magická hůlka bude skvělým doplňkem na karneval nebo haloweenskou párty! Při zmáčknutí tlačítka na rukojeti začne hůlka vydávat kouzelné melodie a rozsvítí se!Parametry produktu
| Kód produktu | W880355 |
| Ean produktu | 8590331246854 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3ks LR44 (AG13) |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 43.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Délka kartonu: | 58.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.08816 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

