Magická kreslící tabulka 33 cm
Kód produktu: W050309
Slevová skupina: A
Magická kreslící tabulka. Velikost 33 cm. Obrázek se maže posuvníkem. Obsahuje tužku na kreslení, magnetky na razítkování na tabulku. 2 varianty - modrá, růžová.
Podobné produkty
Popis produktu
Magická kreslící tabulka. Velikost 33 cm. Obrázek se maže posuvníkem. Obsahuje tužku na kreslení, magnetky na razítkování na tabulku. 2 varianty - modrá, růžová.Parametry produktu
| Kód produktu | W050309 |
| Ean produktu | 8590331039654 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 22.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 36.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 25.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 81.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.5 cm |
| Výška kartonu: | 80.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.25104 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks, Na cestě |
| Balení malé: | 36 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

