Mandaly pro děti
Kód produktu: W042146
Slevová skupina: C
Mandaly pro děti
Podobné produkty
Popis produktu
Mandaly pro dětiParametry produktu
| Kód produktu | W042146 |
| Ean produktu | 9788084448697 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 24.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 25.0 cm |
| Šířka kartonu: | 17.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 49030000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | CZ |

