Produkt byl přidán do oblíbených
Mašle vánoční stříbrná s kamínky 2ks, 12cm
Kód produktu: W019646
Slevová skupina: D
velikost 12cm
Podobné produkty
Popis produktu
velikost 12cmParametry produktu
| Kód produktu | W019646 |
| Ean produktu | 8595603410568 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 29.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 17.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 16.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95051090 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

