Produkt byl přidán do oblíbených
Medvěd plyšový hnědý 40 cm
Kód produktu: W005514
Slevová skupina: A
Roztomilý méďa s mašlí chce být tvým novým kamarádem! Užijete si společně prázdniny u babičky a dědečka? Nebo zábavu při hraní v pokojíčku? Plyšový ...
Podobné produkty
Popis produktu
Roztomilý méďa s mašlí chce být tvým novým kamarádem! Užijete si společně prázdniny u babičky a dědečka? Nebo zábavu při hraní v pokojíčku? Plyšový kamarád tě neopustí ani při usínání! Bude tvým ochráncem! Velikost: 40 cmParametry produktu
| Kód produktu | W005514 |
| Ean produktu | 8590331910717 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 33.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 30.0 cm |
| Výška výrobku: | 40.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 87.0 cm |
| Šířka kartonu: | 70.0 cm |
| Výška kartonu: | 90.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.54810 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030041 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 50 |
| Země původu: | CN |

