Míček barevný 6,3 cm
Kód produktu: W047546
Slevová skupina: A
- Novinka
Míček barevný. Velikost 6,3 cm. Pěnový. Display box - 12 ks. Více variant.
Podobné produkty
Popis produktu
Míček barevný. Velikost 6,3 cm. Pěnový. Display box - 12 ks. Více variant.Parametry produktu
| Kód produktu | W047546 |
| Ean produktu | 8590331016563 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 6.5 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Délka balení: | 26.0 cm |
| Šířka balení: | 19.5 cm |
| Výška balení: | 6.5 cm |
| Délka kartonu: | 53.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 58.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.12092 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 384 |
| Země původu: | CN |

