Míč FIFA 13cm nenafouknutý
Kód produktu: W058224
Slevová skupina: C
- Novinka
materiál: PVC
Podobné produkty
Popis produktu
materiál: PVCParametry produktu
| Kód produktu | W058224 |
| Ean produktu | 8001011057115 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 39.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 57.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06669 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 180 |
| Země původu: | ES |

