Míček příšerky 7 cm
Kód produktu: W057694
Slevová skupina: A
- Novinka
Míček příšerky. Velikost 7 cm. 12 ks display box. 3 varianty.
Podobné produkty
Popis produktu
Míček příšerky. Velikost 7 cm. 12 ks display box. 3 varianty.Parametry produktu
| Kód produktu | W057694 |
| Ean produktu | 8590331049257 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 23.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.0 cm |
| Délka balení: | 28.5 cm |
| Šířka balení: | 7.0 cm |
| Výška balení: | 21.0 cm |
| Délka kartonu: | 65.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 60.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.17550 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 192 |
| Balení velké: | 384 |
| Země původu: | CN |

