Modelovací hmota Pec na pizzu výtvarný set
Kód produktu: W039642
Slevová skupina: B
Modelovací hmota Pec na pizzu výtvarný set. Obsah balení - pec na pizzu s formičkami na přísady, nástroje na přípravu pizzy, tvarovací nástroje, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Modelovací hmota Pec na pizzu výtvarný set. Obsah balení - pec na pizzu s formičkami na přísady, nástroje na přípravu pizzy, tvarovací nástroje, lopatka na pizzu, 4x56g kelímky modelovací hmoty (červená, modrá, zelená, hnědá). Návod na míchání barev na zadní straně obalu.Parametry produktu
| Kód produktu | W039642 |
| Ean produktu | 8590331994953 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 31.5 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 41.5 cm |
| Šířka kartonu: | 32.8 cm |
| Výška kartonu: | 45.6 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06207 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

