Modelovací hmota s třpytkami, 5 x 56g - Český obal
Kód produktu: W007754
Slevová skupina: A
Třpytivá modelovací hmota pro zářivé výtvory. Čeká tě spousta kreativního tvoření a zábavy s novým balením. Míchej barevnou plastelínu a vytvářej ...
Podobné produkty
Popis produktu
Třpytivá modelovací hmota pro zářivé výtvory. Čeká tě spousta kreativního tvoření a zábavy s novým balením. Míchej barevnou plastelínu a vytvářej nové odstíny! Obsah balení: (český obal) 5 kelímků se třpytivými barvami (růžová, žlutá, modrá, zelené, fialová) Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W007754 |
| Ean produktu | 8590331919383 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 27.5 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 35.3 cm |
| Šířka kartonu: | 27.8 cm |
| Výška kartonu: | 15.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01472 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 34070000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

