Motorka terénní 19 cm
Kód produktu: W110965
Slevová skupina: A
Terénní motorka potěší malé i velké nadšence motocyklů. Jakou barvu si vybereš? Varianty: zelená modrá oranžovo-modrá Velikost: 19 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Terénní motorka potěší malé i velké nadšence motocyklů. Jakou barvu si vybereš? Varianty: zelená modrá oranžovo-modrá Velikost: 19 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W110965 |
| Ean produktu | 8590331109654 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 21.5 cm |
| Šířka výrobku: | 21.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Délka balení: | 22.0 cm |
| Šířka balení: | 22.0 cm |
| Výška balení: | 3.0 cm |
| Délka kartonu: | 86.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 64.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.20915 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 60 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

