Nářadí - vrtačka set 28 cm
Kód produktu: W111222
Slevová skupina: A
- Výprodej
Chceš pomáhat tatínkovi při opravách doma a chybí ti v tvé výbavě vrtačka? Nevadí! S touto plastovou vrtačkou ti půjde vše od ruky a třeba dostaneš ...
Podobné produkty
Popis produktu
Chceš pomáhat tatínkovi při opravách doma a chybí ti v tvé výbavě vrtačka? Nevadí! S touto plastovou vrtačkou ti půjde vše od ruky a třeba dostaneš od maminky sladkou odměnu za odvedenou práci! Obsah balení: vrtačka držák 3 vrtáky/šroubovák Velikost: 28 cm Doporučený věk: od 3 let Baterie 2xAA nejsou součástí balení.Parametry produktu
| Kód produktu | W111222 |
| Ean produktu | 8590331112227 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA nejsou součástí balení |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 6.0 cm |
| Šířka výrobku: | 26.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.5 cm |
| Délka balení: | 6.0 cm |
| Šířka balení: | 26.0 cm |
| Výška balení: | 23.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 55.0 cm |
| Výška kartonu: | 52.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.17160 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 18 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

