Nebulous Stars Kreativní sketchbook Nenuphia
Kód produktu: W030776
Slevová skupina: D
Nebulous Stars Kreativní sketchbook Nenuphia. Rozměry 29x22,5 cm. Blok v kroužkové vazbě s 35 stránkami, více než 250 samolepek, 80 šablon, 3 archy ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nebulous Stars Kreativní sketchbook Nenuphia. Rozměry 29x22,5 cm. Blok v kroužkové vazbě s 35 stránkami, více než 250 samolepek, 80 šablon, 3 archy s texturami, 5 oboustranných pastelek, 8 ukázek techniky kreslení., teorie barev, Nenuphiin příběh. Display box 6 ks.Parametry produktu
| Kód produktu | W030776 |
| Ean produktu | 694704111324 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 7+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Šířka výrobku: | 2.9 cm |
| Délka balení: | 22.0 cm |
| Šířka balení: | 23.3 cm |
| Výška balení: | 29.0 cm |
| Délka kartonu: | 48.5 cm |
| Šířka kartonu: | 26.5 cm |
| Výška kartonu: | 67.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 6 ks |
| Objem kartonu: | 0.08675 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 6 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

