Nebulous Stars Mini deníček
Kód produktu: W031469
Slevová skupina: D
Podobné produkty
Popis produktu
Nebulous Stars Mini deníček. 30 prázdných stránek, 40 linkovaných stránek. Display box 12 ks. 3 varianty - zelená, žlutá.Parametry produktu
| Kód produktu | W031469 |
| Ean produktu | 694704115872 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | N/A |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 11.5 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.5 cm |
| Šířka kartonu: | 29.5 cm |
| Výška kartonu: | 47.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.06516 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

