Nebulous Stars Náhrdelník přání
Kód produktu: W281304
Slevová skupina: D
Každý má své tajné přání, nejspíš i Ty o něčem sníš. Někdy se přáníčko vyplní, někdy ne. Záleží, jak moc si to přeješ. Pamatuj však, že nic není ...
Podobné produkty
Popis produktu
Každý má své tajné přání, nejspíš i Ty o něčem sníš. Někdy se přáníčko vyplní, někdy ne. Záleží, jak moc si to přeješ. Pamatuj však, že nic není nemožné. Pokud si to budeš opravdu přát, celý vesmír se spojí a tvé přání se ti splní! Postupuj podle obrázků na obalu: Pipetou přidejte několik kapek inkoustu na dno nádobky. Odtrhněte malý kousek vaty a zatlačte ji dovnitř nádobky pomocí hrotu pipety, dokud se nezabarví. Přidejte několik kapek vody a poté přidejte na mokrou vatu další barvu. Na okraje nádobky naneste trochu třpytu. Opakujte kroky 1 až 4 se střídajícími se barvami, dokud není nádobka plná. Nyní šeptem vyslovte své přání a zavřete lahvičku, abyste ho udrželi v bezpečí. Připojte nádobku k pásce a je hotovo, nyní stačí myslet na své přání. Doporučený věk: od 7 letParametry produktu
| Kód produktu | W281304 |
| Ean produktu | 694704111072 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 7+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka balení: | 28.0 cm |
| Šířka balení: | 29.0 cm |
| Výška balení: | 23.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.5 cm |
| Šířka kartonu: | 30.2 cm |
| Výška kartonu: | 62.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08894 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

