DinosArt Airbrush omalovánky set
Kód produktu: W021591
Slevová skupina: D
- Výprodej
elektrické stříkací pero, nabíjecí stanice s USB kabelem, 12 speciálních fixů, 10 obrázků na stříkání barvy, 2 archy šablon, arch maskovacích ...
Podobné produkty
Popis produktu
elektrické stříkací pero, nabíjecí stanice s USB kabelem, 12 speciálních fixů, 10 obrázků na stříkání barvy, 2 archy šablon, arch maskovacích nálepek, 6 akvarelových barev a štětec, pokyny, sběratelská karta dinosaura
Parametry produktu
| Kód produktu | W021591 |
| Ean produktu | 694704151528 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 7+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | USB nabíjecí stanice |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.2 kg |
| Délka výrobku: | 45.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 29.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.0 cm |
| Šířka kartonu: | 29.5 cm |
| Výška kartonu: | 27.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03664 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

