Notes sušenka, průměr 8,9cm - 80listů
Kód produktu: W885814
Slevová skupina: A
Cool notes ve tvaru sušenky musíš mít! Je prostě k nakousnutí! Sešit je nenahraditelným pomocníkem ve škole, doma i na cestách. Skvěle hodí na ...
Podobné produkty
Popis produktu
Cool notes ve tvaru sušenky musíš mít! Je prostě k nakousnutí! Sešit je nenahraditelným pomocníkem ve škole, doma i na cestách. Skvěle hodí na poznámky, myšlenky, nápady nebo vzpomínky. Listy: nelinkované Počet listů: 80 Velikost: 8,5 cm (průměr)Parametry produktu
| Kód produktu | W885814 |
| Ean produktu | 8590331341047 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 20.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 9.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 28.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 31.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.03559 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 200 |
| Země původu: | CN |

