Oči pohyblivé barevné 12mm, 50ks
Kód produktu: W011808
Slevová skupina: A
Oči pohyblivé které jsou určeny k dekorování. velikost 12 mm obsah balení 50 ks
Podobné produkty
Popis produktu
Oči pohyblivé které jsou určeny k dekorování. velikost 12 mm obsah balení 50 ksParametry produktu
| Kód produktu | W011808 |
| Ean produktu | 8590331927845 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.8 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 36.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07200 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 800 |
| Země původu: | CN |

