OKTO Lettering Výtvarný set malování hmotou "LOVE" 30x40 cm
Kód produktu: W060462
Slevová skupina: B
- Novinka
OKTO Lettering Výtvarný set malování hmotou "LOVE". Obsah balení - přírodní plátno 30x40 cm, tvarovací nástroje, sada samoschnoucí hmoty air clay, ...
Podobné produkty
Popis produktu
OKTO Lettering Výtvarný set malování hmotou "LOVE". Obsah balení - přírodní plátno 30x40 cm, tvarovací nástroje, sada samoschnoucí hmoty air clay, akrylový lak, štětec, návod. Obtížnost 5/5. Není hračka, tvorba dekorace.Parametry produktu
| Kód produktu | W060462 |
| Ean produktu | 4820296470372 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 43.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 45.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06740 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 10 |
| Země původu: | UA |

