OKTO Modelování Malý svět v rámečku motiv "Kočičí duch" 21x21 cm
Kód produktu: W060472
Slevová skupina: B
- Novinka
OKTO Modelování Malý svět v rámečku motiv "Kočičí duch". Velikost rámu 21x21 cm. Vytvarujte 3D scénu podle návodu. Obsah balení - dřevěný rám, ...
Podobné produkty
Popis produktu
OKTO Modelování Malý svět v rámečku motiv "Kočičí duch". Velikost rámu 21x21 cm. Vytvarujte 3D scénu podle návodu. Obsah balení - dřevěný rám, obrázkový návod, dřevěný modelovací nástroj, sada samoschnoucí modelovací hmoty air clay, akrylový lak 20 ml, štětec.Parametry produktu
| Kód produktu | W060472 |
| Ean produktu | 4820296470129 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02320 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 9 |
| Země původu: | UA |

