OKTO NATURE Výtvarná modelovací sada Papoušek Kakadu
Kód produktu: W060480
Slevová skupina: B
- Novinka
OKTO NATURE Výtvarná modelovací sada Papoušek Kakadu. Obsah balení - sada samoschnoucí modelovací hmoty air clay, akrylový lak, štětec, ...
Podobné produkty
Popis produktu
OKTO NATURE Výtvarná modelovací sada Papoušek Kakadu. Obsah balení - sada samoschnoucí modelovací hmoty air clay, akrylový lak, štětec, dřevovláknitá destička (průměr 16 cm) a stojan, tvarovací nástroje, návod. Obtížnost 4/5. Není hračka, tvorba dekorace.Parametry produktu
| Kód produktu | W060480 |
| Ean produktu | 4820199479526 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02530 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 7 |
| Země původu: | UA |

